KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9343243
*
nr 934 3243
Oljemålning
N Gyllenberg, flickporträtt, signerad, -35, 72x59
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:31:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 01:56:13
1
100 kr
11/1 19:19:08
1
200 kr
12/1 19:49:59
2
150 kr
12/1 19:49:59
1
200 kr (Budbetjänt)
12/1 20:05:16
3
400 kr
12/1 20:26:37
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt flicka flickporträtt n gyllenberg olja oljemålning oljemålningar porträttmåleri
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:13
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 3243
Oljemålning
N Gyllenberg, flickporträtt, signerad, -35, 72x59
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 01:56:13 | 1 | 100 kr |
11/1 19:19:08 | 1 | 200 kr |
12/1 19:49:59 | 2 | 150 kr |
12/1 19:49:59 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
12/1 20:05:16 | 3 | 400 kr |
12/1 20:26:37 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt flicka flickporträtt n gyllenberg olja oljemålning oljemålningar porträttmåleri
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:13 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19 -
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47